|\LoGiTeCh/|
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
http://badboy.hitforum.ro/ -- Inregistrativa

 

 propunere membri

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




propunere membri Empty
MesajSubiect: propunere membri   propunere membri Icon_minitimeLun Mar 04, 2013 9:34 am

Eu propun ca fiecare membru din acest clan sa fie activ pe acest forum ....
si mai editati lista cu membri clanului ca Marius^ nu mai este in clan (am vb cu el ) Si inlocuitimi numele cu meu cu JuSsT FOoR YOoU pls Very Happy
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




propunere membri Empty
MesajSubiect: Re: propunere membri   propunere membri Icon_minitimeLun Mar 04, 2013 9:52 am

ce nume aveai ?
Marius scos
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




propunere membri Empty
MesajSubiect: Re: propunere membri   propunere membri Icon_minitimeLun Mar 04, 2013 10:26 am

apEX eram inainte acum sunt "KHRYSTAL"Very Happy si ma jur pe clan ca nu il voi mai schimba Very Happy (promisiune promisiune ramine Very Happy )
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




propunere membri Empty
MesajSubiect: Re: propunere membri   propunere membri Icon_minitimeLun Mar 04, 2013 11:19 am

deci til mai schimb ?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




propunere membri Empty
MesajSubiect: Re: propunere membri   propunere membri Icon_minitimeLun Mar 04, 2013 11:26 am

PE ๖ۣۜKHRYSTAL NU
Sus In jos
๖ۣۜKHRYSTAL

๖ۣۜKHRYSTAL


Mesaje : 10
Reputatie : 5
Data de inscriere : 04/03/2013

propunere membri Empty
MesajSubiect: Re: propunere membri   propunere membri Icon_minitimeLun Mar 04, 2013 12:13 pm

Deci cum am zis ... uni membri nu dau nume Petarda =))) el nici nu stie ca sau facut grupe si nici in ce grupa este pt ca l-am vzt pe XG si inca avea tagu vechi .. de acum fratilor cei din Logitech facetiva cont pe forum daca nu zburati nam ce va face si veniti si voi la mix ( daca o vedea si aia care nau cont ar fi bine =))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




propunere membri Empty
MesajSubiect: Re: propunere membri   propunere membri Icon_minitimeLun Mar 04, 2013 12:16 pm

rezolvat
Sus In jos
Continut sponsorizat





propunere membri Empty
MesajSubiect: Re: propunere membri   propunere membri Icon_minitime

Sus In jos
 
propunere membri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
|\LoGiTeCh/| :: Propuneri Pentru Clan-
Mergi direct la: